Прес ручний для гранатів Cancan 0103
Призначений для більш легкого вичавлювання великих гранатів, цитрусів та інших фруктів для отримання фрешу соку в кафе, буфети, ресторанах.
Механічний.
Настільний.
Чаша та конус з нержавної сталі, корпус покритий електростатичною фарбою, колір: кована бронза.
Діаметр чаші, ситечка і накладки 115 мм.
Під ситом вмотований краплізбірник.
Продуктивність: 50 кг/годину.
Габарити 200х300х550 мм.
Вага 4,75 кг
Упаковка: 245х205х625
Вага в упаковці: 6,35 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CANCAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 0103 |
| Вес (кг) | 4,75 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Деталі, що стикаються з фруктом | нержавна сталь |
| Діаметр чаши | 115 мм |
| Матеріал корпуса | електростатичною фарбою |
| Тип установки | настільна |
| Цвет | кована бронза |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 200х300х550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 510 ₴




