Льодогенератор GoodFood IM18C
- Продуктивність 16-18 кг льоду на добу.
- Тип льоду: кубиковий, плитка з 24 шт. за цикл.
- Місткість бункера 2 кг.
- Місткість резервуару для води: 2,5 л.
- Можливо два варіанти подачі води: 1) наливний, працює за замкнутим циклом. Не потребує підключення до води. 2) підключення до центального водопроводу. Шланг для подачі води.
- Корпус: пластик, колір: металік.
- Тип охолодження: повітряний.
- Холодоагент R600a.
- Потужність 220 Вт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 287х375х357 мм.
- Вага 10 кг.
- Упаковка: 331х422х417 мм.
- Вага в упаковці: 11 кг.
- У комплекті: совок для льоду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM18C |
| Вага в упаковці, кг | 11 |
| Вес (кг) | 10 |
| Вместимость бункера | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Мощность | 220 Вт |
| Місткість резервуару для води | 2,5 л |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 331х422х417 |
| Производительность | 16-18 кг льоду на добу |
| Тип льоду | кубиковий, 24 шт. за цикл |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | 2) підключення до центального водопроводу. Шланг для подачі води. |
| Тип установки | настільна |
| Холодоагент | R600a |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 287х375х357 |
Информация для заказа
- Цена: 10 500 ₴




