Електрична піч для піци 4+4х20 GoodFood PO2
Дві камери на 4+4 піци діаметром 20 см.
Внутрішні габарити камери 400 х 400 х 120 мм.
Регулювання температури 350 °C.
Датчик температури камери.
Внутрішнє підсвічування.
Велике оглядове вікно.
Корпус із високоякісної сталі.
Ізоляція зі скловолокна.
Термостійкі матеріали.
Приготування безпосередньо на шамотному камені дозволяє отримати ідеальний продукт.
Верхній та нижній підігрів.
Таймер.
Потужність 3кВт.
Напруга 220В/50 Гц.
Розміри 560 x 570 x 440 мм. Вага 32кг.
Виконання згідно з СЄ норм.
Увага!
Перед введенням печі в експлуатацію її необхідно прогріти протягом 8 годин при 300 °C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PO2 |
| Вага в упаковці, кг | 35 |
| Вес (кг) | 32 |
| Внутрішнє підсвічування | Да |
| Габарити камери | 400 x 400 x 120 мм |
| Количество камер | Дві камери на 4+4 піци діаметром 20 см |
| Напряжение | 220В / 50Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 640 х 588 х 500 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Регулировка температуры | до 350 C |
| Смотровое окно | Да |
| Таймер | Да |
| Тип подключения | електро |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 560 x 570 x 440 |
Информация для заказа
- Цена: 12 600 ₴



