Льодогенератор GoodFood IM12F BULLET
- Продуктивність 12 кг льоду на добу.
- Тип льоду: пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл.
- Два розміри льоду.
- Вага 8-10 г.
- Місткість бункера 1,1 кг.
- Місткість резервуару для води: 1,7 л.
- Наливний працює по замкнутому циклу.
- Не вимагає підключення до води та каналізації.
- Корпус: пластик, колір: металік.
- Тип охолодження компресора: повітряний.
- Холодоагент R600a.
- Потужність 220 Вт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 242х358х328 мм.
- Вага 7,3 кг.
- Упаковка: 280х376х373 мм.
- Вага в упаковці: 8,1 кг.
- У комплекті: совок для льоду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM12F BULLET |
| Вага в упаковці, кг | 8,1 |
| Вес (кг) | 7,3 |
| Вместимость бункера | 1,1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Мощность | 220 Вт |
| Місткість резервуару для води | 1,7 л |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 280х376х373 |
| Производительность | 12 кг льоду на добу |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл. Два розміри льоду. Вага 8-10 г. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Тип установки | настільна |
| Холодоагент | R600a |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 242х358х328 |
Информация для заказа
- Цена: 5 460 ₴




