Поверхня для смаження GoodFood EG30
- Корпус виготовлений із харчової нержавіючої сталі.
- Тип поверхні: гладка.
- Матеріал поверхні: сталь.
- Розмір поверхні: 300x350 мм.
- Кількість зон нагріву: 1.
- Терморегулятор 0–300°С.
- Тип підключення: електро.
- Тип установки: настільна.
- Гумові ніжки.
- Потужність: 2,2 кВт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри: 300×470×220 мм – Вага: 11,9 кг.
- Пакувальні розміри: 350х520х270 мм. – Вага в упаковці: 13 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EG30 гладка |
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Вес (кг) | 11,9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | харчова нержавіюча сталь |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц. |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 350х520х270 мм |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Розміри поверхні, мм | 300х350 |
| Терморегулятор | 0-300 С |
| Тип поверхности | Гладкая |
| Тип подключения | електро |
| Тип установки | настільна, гумові ніжки |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 300x470x220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 990 ₴



